Jest częścią : Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska.Sectio AAA. Phisica - Vol. 48, s. 15-29 ; Tyt. równol. i streszcz. w jęz. pol.: Stabilność fal nieliniowego równania Schrödingera
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Zasoby Biblioteki Głównej UMCS
Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska.Sectio AAA. Phisica. - Vol. 48
Biblioteka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
25 sie 2021
24 lis 2015
84
88
https://bc.umcs.pl/publication/24111
Nazwa wydania | Data |
---|---|
Murawski, K., Koper R., Stability of nonlinear Schrödinger waves | 25 sie 2021 |