Obiekt

Tytuł: Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica. Vol. 22/23/24 (1968/1969/1970) - Wprowadzenie

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2019-04-04

Data dodania obiektu:

2019-04-04

Liczba wyświetleń treści obiektu:

8

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie PDF

8

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://bc.umcs.pl/publication/34155

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji